- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
12
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Safrani
2
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
5
Ja nie wiem co ludzie widza w tym Modriciu?
Gość ani nie był decydujący ani jakiś bramek na wagę zwycięstwa nie strzelał a wszyscy się nim jarają. Takie same zasługi dla reprezentacji miał Rakitic, Perisic i cała reszta. A gdzie Antek jest? Salah za co? Co wygrał?
Coraz bardziej dochodzę do przekonania ze Real Madryt musi mieć zawodnika w pierwszej trójce we wszystkich plebiscytach.
17
@rafik300010 Ja widze w Modriciu najlepszego pomocnika na świecie.
4
@rafik300010 A wiesz co ludzie widzą w Inieście?
1
@rafik300010 No ale Modrić to lider Chorwacji która jednak pięknie zagrała ?
Kogoś z tej drużyny powinni byli dać a kogo jak nie lidera ?
Poza tym ona naprawdę zagrał rewelacyjne zawody.
0
@rafik300010 Zgadzam się. Akurat ubiegły sezon Modrić miał przeciętny, wcześniejszy miał genialny i to wtedy powinien zostać nagrodzony.
0
@Striker Tak zdobywcę bardzo ważnych bramek które później dawały tytuły albo dawały te tytuły bezpośrednio.
0
@sokot To w takim razie kim był Antek dla Francji ze nikt tego nie zauważył?
0
@rafik300010 No decydujący to według mnie nie był. Ale faktycznie brakuje kogoś od nich.
0
@sokot Zobacz jest gość który nic nie wygrał, połamał się w najważniejszym meczu a nie ma gościa co wygral dwa tytuły. Bo jest z gorszej drużyny z Madrytu? Dla mnie te całe plebiscyty to porażka i tyle.
0
@rafik300010 Nie no tu się z tobą zgadzam ;)