La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1656 Culés

28

Lubię tego Salaha i naprawdę miał super sezon, ale pomimo zachwytów nad nim i Liverpoolem to trofeów tam brak.

Liga: 4 miejsce
Puchar Anglii: odpadli w 1/16
Puchar ligi angielskiej: odpadli w 1/16
Finał LM: przegrany
Dodatkowo MŚ: Egipt nie wyszedł z grupy

Tak dla przypomnienia Messi: wygrana La Liga i Puchar Króla.

22

@Pawelec7 Messi jeszcze Superpuchar Hiszpanii zdobył, a ja czytam, że bramki Messiego nic nie dały, za to Salaha przyniosły tyle trofeów, że gablota się zapełniła.

konto usunięte

40

@Pawelec7 Wydaje mi się że trochę na niekorzyść Messiego działa to że od niego ludzie już oczekują jeszcze większych rzeczy... bo gdyby to co Messi zrobił w tym sezonie zrobił jakiś xXxZiomekxXx to by miał tą nominacje ale skoro to Messi to od niego trzeba wymagać więcej :d tak ja to oceniam innego wytłumaczenia nie widzę za bardzo

0

@Pawelec7 Taki sezon Salaha byłby "słabym" sezonem Messiego.

0

@rademenes Slaby sezon Leo w 2013/14. Kazdy chcialby miec taki slaby sezon jak Leo. Zaraz podrzuce staty Leo z tego sezonu.

E. Gole - 28
Asysty - 11

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?