La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

3

Powinny być rotacje składu już teraz. A czemu? Początek sezonu to idealny moment, nie ma aż takiej presji a nawet zgubione punkty nie ważą jeszcze o końcowym rezultacie. Potem przyjdą mecze np z Totkami albo Interem i tam nie powinno być marginesu błędu. Wpuścić na drugą połowę dziś powiew świeżość i pozwolić wziąć odpowiedzialność nowym nabytkom.

4

@belmondoe Też jestem za rotacjami już teraz, zwłaszcza, że październik mamy wybitnie trudny, ale ważne jest też, żeby robić je z głową, nie tak jak czasami Lucho, który wymieniał 3/4 składu na początku sezonu i traciliśmy głupio punkty. 3-4 roszady plus przy ewentualnym dobrym wyniku 3 zmiany, a ewentualnie później jak Arthur, Malcom i reszta się zgrają i będą prezentować wysoki poziom można będzie pomyśleć nawet o większych rotacjach, tak jak robił to chociażby Zidane w kampanii 16/17.

0

@belmondoe Logiczne, że rotacje powinny być od początki, a nie dopiero jak pierwsza 11 się zajedzie xD

0

@belmondoe Trener powinien wiedzieć, że rotacja nie mają na celu jedynie utrzymania w formie pierwszego składu, ale też ogrywanie zamienników. Mamy całkiem fajną ławkę, więc koniecznie co mecz przynajmniej jeden gracz z rezerwy powinien wychodzić w podstawowym składzie. Bo później w listopadzie wypadnie nam jakiś zawodnik, a przed ważnym meczem okaże się, że rezerwowi przez 3 miesiące rozegrali 100 minut i znowu nie będzie z nich żadnego pożytku jak w tamtym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: