La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

1

Bardzo dobrze, ze Lucho nie powołał Alby. Im mniej zawodników Barcy będzie jeździło na reprezentację tym lepiej. Nie będą narazani na kontuzję i na dodatkowy wysiłek, którego i tak mają za dużo.

konto usunięte

1

@tomecz9 Nie do końca jest tak jak mówisz bo o ile dla takich już doświadczonych graczy jak Alba to może faktycznie wyjść na plus widać to po Benzemie i Baleu którzy nie byli na Mistrzostawach Świata i teraz obaj w formie są, ale jeżeli chodzi o graczy typu Ceballos którzy dopiero wchodzą na salony to dla nich takie doświadczenie i łapanie minut jest bardzo dobre, to samo się tyczy Asensio i innych grajków którzy jeszcze nie rozwinęli skrzydeł na maksa. Takie ja mam zdanie na ten temat ale np. wolałbym żeby Ramos już odpuścił bo on lepiej wygląda jak jest głodny gry ale to jest decyzja :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?