- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1135 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1135 Culés
0
Mam pytanie do osób obeznanych w temacie allegro.
Na allegro zabroniona jest sprzedaż podróbek, ale mimo to widuję duże sklepy sprzedające np. podrobione, chińskie wyświetlacze do telefonów jako oryginalne.
Dlaczego takie aukcje nie są usuwane? Da się w ogóle coś zrobić w przypadku zakupu takiego wyświetlacza w momencie gdy sprzedawca odmawia przyjęcia zwrotu? (na aukcji napisane, że zwrotów nie przyjmują)
Nie chodzi o mnie, zastanawiam się po prostu czy allegro egzekwuje własny regulamin.
1
@SithRM Czy Sprzedający może zastrzec na stronie przedmiotu, że nie przyjmuje zwrotów?
Nie. Taka informacja może naruszać obowiązujące prawo.
FAQ Allegro.
1
@Lisek slowo klucz: "moze"
nie maja obowiazku przyjmowac zwrotow, oczywiscie jesli uprzednio o tym poinformowali albo nie ma zakladki "zwroty".