- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 638 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
19
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 638 Culés
81
Pięknie w tej Barcelonie. Laski się kąpią z cyckami na wierzchu, za 4 euro mogę wpierniczyć tyle choriso, ze mi uszami wychodzi, slush nie zatraca swojego smaku tak jak ma to miejsce w Polsce po 3-4 pociągnięciach słomki. Chyba 1 raz w życiu będę zadowolony z urlopu.
26
@masq Ja bym się czuł skrępowany chodząc z rozstawionym namiotem przy ludziach.
123
@masq Kolega prosi o jakieś zdjęcia z tej Barcelony, bo chce zobaczyć czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Transu96 XD
6
@Transu96 Masz 14 lat ?
13
@masq Teraz już wiemy czemu tak ci piłkarze do nas chętnie przychodzą. I tak niechętnie odchodzą.
10
@RobbyBaggio 9 i pół, ale jak tak patrzę na tą spację co ją postawiłeś przed znakiem zapytania to się zastanawiam czy ty masz chociaż te 14.
1
@SelloutCrowd Mogę Ci przesłać moje choriso :)
0
@Transu96 Ortonazi
0
@Commando Mieszkasz w Barcelonie rozumiem