- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
0
Pomocy. Na całym necie nie możemy z żoną znaleźć odpowiedzi na pytanie jakie badania + szczepionki (oraz w jakim odstępie od wylotu, bo w różnych krajach jest inaczej) muszą mieć kotki jak lecą do Hiszpanii.
8
@masq Po cholere wam kotki w Hiszpanii?
0
@masq Nwm może jakieś zapytanie w kierunku hiszpańskiej ambasady?
Komentarz usunięty
1
@masq Mi to zwisa i powiewa, chcecie to sie meczcie :)
11
@Qlewer Nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia. Jak nie chcesz pomóc tylko złośliwie dogryzać to nie komentuj i tyle.
0
@masq kilka pierwszych linków:
https://tiny.pl/gvwzf
https://www.spain.info/pl/informacion-practica/consejos-viaje/consejos-practicos/requisitos/
1
@masq Skąd wiesz, ze nie mam pojęcia? Nie zakładaj czegoś, czego nie wiesz :) mało kto zabiera zwierzaki na takie wycieczki, to są tylko same problemy więc zwyczajnie pytam po co wam to. Nie chcesz, nie odpowiadaj ale nie dopowiadaj sobie reszty :)
1
@Qlewer Dokładnie. Problemy a do tego stres dla zwierząt.
5
@Qlewer Nie pytasz po co tylko po cholere to jest raz po drugie tylko dodatkowo stymulujesz człowieka, który jest zestresowany samym lotem z kotkami, bo jest to niestety mniejsze, ale jednak zło. Mam 2 kotki rosyjskie niebieskie, jest to jedna z niewielu ras na świecie, która nie jest terytorialna. Oznacza to, że większość kotków przywiązuje się w 1 kolejności do miejsca,a mniej do osób. Ta rasa ma zupełnie odwrotnie. Pozostawienie na dłużej kotka rosyjskiego z obcym (co konsultowałem z 2 hodowlami) może doprowadzić do dosłownie depresji zwierzaczka. Oczywiście lot dla kotka nie jest niczym przyjemnym, ale hodowcy twierdzą, ze ruski wolą zdecydowanie lot od braku własciciela przez 8 dni.Leca nie w luku bagażowym tylko z nami na pokładzie przez co musiałem dopłacić 800zł i lecieć droższymi liniami. Jakby tego mało starsza Fionka jest kotkiem mocno wycofanym, który potrafi się lekko obrazić nawet za to, że wyjdę do pracy, a nie siedzę z nią cały dzień. No cóż taka jest, ale bardzo ją kocham Zakładam, że wszystko to wiedziałeś stąd ten złośliwy komentarz?
0
@masq Tak jak powiedziałem.. Same problemy :)
0
@levz0r Tam jest link do hiszpańskiej strony. Niestety trochę zbyt skomplikowane żeby sprawnie przetlumaczyć...
Komentarz usunięty
0
@chudinho Tak, niedorozwiniety :( jak żyć powiedz mi :(
7
@Qlewer Problemem są użytkownicy tacy jak ty udzielający się na tej stronie nie wnosząc nic wartościowego
0
@masq czip lub tatuaż, szczepienie na wściekliznę min 21 dni przed wjazdem (jeśli jest pierwsze), paszport potwierdzający szczepienie i zwierze nie młodsze niż 3 miesiące.
0
@levz0r Ale jeszcze podobno jakieś badanie, ze zwierzątko jest zdrowie tylko nie wiemy z wetem do Hiszpanii na ile dni przed ma być wykonane...
0
@joloskyy Dobrze, że są tacy jak Ty co ratuja te stronę.. :)