- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1232 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
1
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Roobo
6
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
mmaciass
20
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1232 Culés
1
Pompeo forms Iran Action Group to run policy after nuke deal
Coś podobnego powstało przed II wojną w Zatoce Perskiej w 2003 roku, wtedy nazywało się to Office of Special Plans. Bardzo ich paluszki świerzbią, żeby zrobić jeszcze większy syf na Bliskim Wschodzie, ale skoro Izrael tak bardzo naciska to USA prędzej czy później się ugną.
https://en.wikipedia.org/wiki/Office_of_Special_Plans
http://www.foxnews.com/us/2018/08/16/pompeo-forms-iran-action-group-for-post-nuke-deal-policy.html
0
@Delolen Czemu żydzi robią wszystko aby ich nienawidzić?
0
@Szymeq6 Chcą być hegemonem na Bliskim Wschodzie, a jedyne państwo, które im w tym przeszkadza to Iran. Chcą też położyć łapska na irańskiej ropie i Cieśninie Ormuz.
0
@Delolen No dzisiaj trochę ciężko o poszerzanie terytorium. Powinny dalej być wojny na miecze, łuki i różne rodzaje broni tego typu. Tak jak dawniej. Chociaż te wojny były fair bo nie dostawałeś kulki z 2 kilometrów i nawet nie wiesz kiedy zginąłeś.
0
@Delolen Jak oni swoją niedawną ustawą wyparli się tak naprawdę jedynego muzułmańskiego sojusznika a dokładnie mowa o Druzach. Samo państwo izrael to największy rak na tym świecie a powierzchniowo nie są duzi.
0
@Delolen Ty się lepiej piłką zajmij