La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1036 Culés

10

Ewidentnie jeszcze niektórzy z naszych na wakacjach. Swoje zrobiły Mistrzostwa Świata. Przez to piłkarze mieli później wolne i nie brali udziału w meczach towarzyskich. Ciężko się na pewno tak przestawić z wypoczywania na słonecznych plażach na grę o stawkę. Mimo wszystko Messi i Dembele podobają mi się dzisiaj najbardziej. Na wyróżnienie też zasługuje Arthur. Podoba mi się jego gra, a przecież dalej powinno być tylko lepiej.

Na mały minus Lenglet za pierwszą bramkę. Złamał linię spalonego i nie przypilnował strzelca bramki. Semedo minusik za akcję Sevilli w końcówce. Uratował go dopiero Ter Stegen.

konto usunięte

1

@KamQiX Dokładnie - Messi, Dembele i Arthur dzisiaj na duży plus. Najlepsi na boisku.

0

@KamQiX w tej ostatniej akcji Sevilli również zawalił Lenglet który nie upilnował strzelca

0

@sebo939 A nie Pique? W sumie to nawet nie wiem. Musiałbym zobaczyć powtórkę.

1

@KamQiX Semedo dał się zrobić w balona, ale to bodajże była ta sytuacja co Leo się poślizgnął. Takie minimalne rozgrzeszenie bym mu dał mimo wszystko, choć powinien zachować sie lepiej, wiadomo

1

@KamQiX to był Lenglet, on dla mnie jest obok Busiego najgorszy na boisku

0

@sebo939 No też mi dzisiaj Lenglet nie imponuje, ale spokojnie. To jego pierwszy oficjalny mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?