- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
6
Paradoksy sportu polskiego
Nigdzie na świecie nie ma czegoś tak dziwnego.
Kolejni Polacy – tu złoto, tam złoto
A Legia dała dupy takim sierotom
Nasi lekkoatleci niszczą innych jak leci
To złoto na szyi tak jasno im świeci
Po drugiej stronie tego obrazu
Widzimy piłkarzy - wniosek nasuwa się odrazu
Gwiazdorzyć z fryzurką to każdy potrafi
Tak jak pitolić z ambony ksiądz z każdej paraffi
Ale zrobić coś dobrego, wielkiego - tak dla potomnych
Piłkarz nie potrafii - jest zbyt ułomny
Pytam więc zatem - Za co ta kasa?
Można dać tym biegaczkom.... nie dla psa kiełbasa
Polska absurdem płynąca
Dać tym miernotom może z tysiąca
Tak tylko do końca miesiąca
Bieda troszkę im dupe ściśnie
Może i piłkarz czasem zabłyśnie
O byciu rasowym poetą – nawet nie marze
Tak jak wygrywać – polscy piłkarze
1
@Szklaner Ale z drugiej strony, gdyby w Legii grał Lewandowski Glik Krychowiak Milik i Zieliński to ta Legia byłaby inna. To że Legia jest jaka jest nie znaczy że wszyscy Polscy piłkarze są do dupy.
0
@Janiama jakby messi i ronaldo grali to tez by byla inna. Legia ma wszystko co trzeba do budowy solidnej druzyny, takie wpadki powinny zdarzac sie raz na kilka lat, a nie co roku.
Z tych co wymieniles to raptem Lewy i Glik od lat utrzymuja swoj wysoki poziom, reszta to tak raz slonce raz deszcz, a tu o regularnosc chodzi. Tacy jakLewy Glik, Deyna czy Boniek to sie raz na dekady przytrafiaja, ale generalnie to jestesmy w d....
0
@Szklaner Szymborska nie żyje, Stachura także, wreszcie mamy dobrego poetę :D
0
@Szklaner tylko, że oni mają tak samo słaby wynik na najważniejszych imprezach w danej dziedzinie.
0
@Bagsik88 z ta roznica, ze na nieco mniej waznych regularnie sie jakies medale przytrafia, a do historii wchodzisz wygrywajac nawet raz.
A kiedy reprezentacja lub klub liczyla sie w walce o wygrana? Tutaj sukces to udzial w LE.
0
@Szklaner a ME to jeszcze gorzej....liczą to się Mś czy IO. tego nie zmienisz.