La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

6

Paradoksy sportu polskiego

Nigdzie na świecie nie ma czegoś tak dziwnego.

Kolejni Polacy – tu złoto, tam złoto

A Legia dała dupy takim sierotom

Nasi lekkoatleci niszczą innych jak leci

To złoto na szyi tak jasno im świeci

Po drugiej stronie tego obrazu

Widzimy piłkarzy - wniosek nasuwa się odrazu

Gwiazdorzyć z fryzurką to każdy potrafi

Tak jak pitolić z ambony ksiądz z każdej paraffi

Ale zrobić coś dobrego, wielkiego - tak dla potomnych

Piłkarz nie potrafii - jest zbyt ułomny

Pytam więc zatem - Za co ta kasa?

Można dać tym biegaczkom.... nie dla psa kiełbasa



Polska absurdem płynąca

Dać tym miernotom może z tysiąca

Tak tylko do końca miesiąca

Bieda troszkę im dupe ściśnie

Może i piłkarz czasem zabłyśnie



O byciu rasowym poetą – nawet nie marze

Tak jak wygrywać – polscy piłkarze

konto usunięte

1

@Szklaner Ale z drugiej strony, gdyby w Legii grał Lewandowski Glik Krychowiak Milik i Zieliński to ta Legia byłaby inna. To że Legia jest jaka jest nie znaczy że wszyscy Polscy piłkarze są do dupy.

0

@Janiama jakby messi i ronaldo grali to tez by byla inna. Legia ma wszystko co trzeba do budowy solidnej druzyny, takie wpadki powinny zdarzac sie raz na kilka lat, a nie co roku.

Z tych co wymieniles to raptem Lewy i Glik od lat utrzymuja swoj wysoki poziom, reszta to tak raz slonce raz deszcz, a tu o regularnosc chodzi. Tacy jakLewy Glik, Deyna czy Boniek to sie raz na dekady przytrafiaja, ale generalnie to jestesmy w d....

0

@Szklaner Szymborska nie żyje, Stachura także, wreszcie mamy dobrego poetę :D

0

@Szklaner tylko, że oni mają tak samo słaby wynik na najważniejszych imprezach w danej dziedzinie.

0

@Bagsik88 z ta roznica, ze na nieco mniej waznych regularnie sie jakies medale przytrafia, a do historii wchodzisz wygrywajac nawet raz.

A kiedy reprezentacja lub klub liczyla sie w walce o wygrana? Tutaj sukces to udzial w LE.

0

@Szklaner a ME to jeszcze gorzej....liczą to się Mś czy IO. tego nie zmienisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?