La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

konto usunięte

4

Duma mnie rozpiera dziś, wyjątkowy dzień !

Na taki sport lekkoatletyka warto łożyć pieniądze a nie na kopaczy za których przychodzi Nam się tylko wstydzić..

konto usunięte

5

@DC7 W piłkę nie ładuje się państwowych pieniędzy. PZPN to jedyna organizacja sportowa która nie jest dotowana przez państwo. Sama zarabia na siebie

0

@DC7 Kopacze w odróżnieniu do atletow sami zarabiają na siebie xD

0

@DC7 Przecież kluby piłkarskie są głównie utrzymywane ze środków prywatnych.

konto usunięte

0

@Janiama Wiem, miałem tu na myśli sponsorów, jak bym miałbym możliwość wspomóc finansowo kogoś z polskiego sportu to na pewno nie polską ligę kopaczy..

konto usunięte

0

@DC7 Ale bez tej ligi kopaczy nie miałbyś reprezentacji. Kownacki Linetty Bereszynski Piątek Lewandowski Grosicki Milik i inni wyjechali z tej ligi. Jak Ona może być mocna kiedy co roku wyjeżdża 20 najlepszych piłkarzy? Wyobraź sobie że nagle z Barcy odchodzi Messi Suarez Coutinho i inni a w ich miejsce przychodzi Prijovic i Carlitos?

1

@DC7 Teraz tak mówisz, a gdybyś stanął faktycznie przed takim wyborem wybrałbyś sport popularniejszy i śledzony przez większą ilość ludzi. Sponsorzy kierują się tabelkami w exelu nie dobrem serca. Śmieszy mnie ten płacz o pieniądze w piłce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?