La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

konto usunięte

1

Jak zawsze na mistrzostwach Europy wielkie sukcesy worek medali, a przyjdą Igrzyska albo MŚ i bedzie wielka afera ze ten sie nie wyspal, nie mieli gdzie trenować itd XD

konto usunięte

31

@damian9438 Mistrzostwa Europy, a igrzyska, czy mistrzostwa świata .. Gdzie masz Jamajke, USA.. Co ty porównujesz?

No tak.. Nudne życie i afery szukasz :P

1

@damian9438 do murzynow nie mamy podjazdu wiec nie wiem co sie dziwisz

0

@Pedeudo To już wiem czemu na Euro piłkarze doszli do 1/4 a na mundialu z grupy nie wyszli. Tam nie było Senegalu, Kolumbii czy Japonii.

konto usunięte

0

@Pedeudo Ja nic nie porównuje tylko fakty stwierdzam...

3

@damian9438 Porównaj sobie nakłady finansowe na lekkoatletykę a na piłkę nożną.

konto usunięte

1

@Criss18Barca Ale co ty porownujesz ? Moze nie zauwazyles, ale mowa jest o Lekkoatletyce.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Jak porównamy skład i formę z mistrzostw Europy do tego z tego roku to wtedy wyglądało to lepiej.. Inna sprawa, że nasi po prostu dali D... :)

0

@jedrek7000 Żeby być najlepszym w biegu w kraju na 800 musisz być najlepszy z ilu? z 500-1000, a żeby być w Polsce w "18" meczowej wiesz od ilu zawodników musisz być lepszy?

0

@damian9438 Yyy nie wiem czy wiesz ale rok temu były MŚ na których było chyba 7 lub 8 medali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?