La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

0

Wiadomo coś więcej na temat ewentualnych odejść z klubu ?

Bo jak narazie blado to wygląda

konto usunięte

1

0

@barcowy1899 Mina ma odejść do United, West Ham zainteresowany Gomesem i Paco ma ofertę z Leicester i z Watford. Takie narazie są plotki.

konto usunięte

1

@barcowy1899 Kolejny troll?

konto usunięte

2

@barcowy1899 No bardzo blado...

Deulo, Paulinho, Digne, Douglas, Vidal = odeszli
Mina = dopinamy szczegóły z United
Gomes = negocjujemy z West Hamem, który już złożył ofertę
Munir, Paco, Marlon = za dwóch pierwszych mamy oferty kupna, trzeciego chcą wypożyczyć

Pozostaje tylko kwestia Denisa, ale pojęczeć trzeba.

4

@marcinv6 Oficjalnie odeszło 4 piłkarzy :
Iniesta, Paulinho, Aleix Vidal i Digne

Wrócił :
Marlon, Munir, Rafinha + 4 nowe nazwiska, co w rozrachunku daje nam 7 osób, a za frontowymi drzwiami czeka Alena

Pomoc na chwilę obecną liczy 8 piłkarzy + 9 Alena na 3/6 możliwe pozycje, czego nie ogarniasz ?

konto usunięte

0

@barcowy1899 Z Barcy to odeszło 6 graczy tego lata. odpal liczenie jeszcze raz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?