La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1601 Culés

konto usunięte

0

Kwestia tranferu pomocnika chyba zamknieta skoro wague ma przyjsc.

konto usunięte

1

@Miloszq No chyba jednak nie.

0

@Miloszq co to za bzdury ?

0

@Miloszq Ta bo Wague to pomocnik ;)

0

@PuszkinFan Ale Roberto juz tak.

konto usunięte

0

@Miloszq On do Barcy B idzie.

0

@PuszkinFan Wystarczy chwilkę pomyśleć :)

konto usunięte

0

@PuszkinFan Widze ze inteligencja nie grzeszysz ale ci wytlumacze. Jezeli przychodzi wague to po co nam 3 prawych obroncow. W takim razie roberto przejdzie do srodka pola a kupowanie kolejnegobpilkarza na te pozycje bedzid zbedne. To jest tylko moje zdanie ale to wydaje sie logiczne.

konto usunięte

0

@masq No idzie ale za pol roku ma byc wlaczony do pierwszej druzyny.

0

@Miloszq I oby tak się stało. Busquets, Rakitić, Coutinho, Arthur, Roberto, Aleña i Rafinha. O ile Busi i Cou mają pewną pozycję w składzie to aż 5 walczy o pozycję nr 3 w pomocy. Przypominam że mamy też świetnie zapowiadajacego się Puiga, któremu warto dać szansę w CdR czy w meczach kiedy mamy juz z 3:0 by wprowadzać go bez presji. I mamy kupić Rabiota albo Pogbe za kosmiczne pieniądze i z kosmiczną pensją, żeby marnować rozwój Rafy Aleni czy Arthura? A po roku pewne byłoby odejście Ivana. Dziękuję bardzo dla mnie kadra jest kompletna jedyne co to zamiast kupnem zająć się sprzedażą niepotrzebnych graczy a za rok ew De Jong i jakiś snajper. Przypominam że znając Ernesto to rzadko będzie rotował wiec i nasi pomocnicy nie dostaną nie wiadomo ile tych minut

konto usunięte

0

@messieo Plus denis zostaje na 100%

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: