La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

0

Jaka miejscowosc w Chorwacji polecacie na wyjazd wakacyjny?chcialbym zeby nie bylo zbyt tloczno. Zalezy mi zeby buly fajne plaze i w okolicy cos ciekawego do zwiedzenia. Bede mial samochod wiec zawsze moge podjechac kawalek do jakiejs fajnej atrakcji

1

@pio92 Makarską :) Imprezownia :D

1

@pio92 Tylko Baška Voda, niedaleko Makarskiej ale bez tego zgiełku i z fajnymi plażami

2

@pio92 Wyspa Pag.

konto usunięte

0

@pio92 Taktyczny :).

konto usunięte

0

@pio92 W zasadzie to ciezko Ci bedzie, bo wakacje w sierpniu sa glownie dla Chorwatów tam

1

@Socjopata CRO w sierpniu - zawsze jak jestem (6 z ostatnich 7 lat) to widzisz turystów: IT, AT, PL, CZ. Więc nie wiem skąd wniosek, że to dla Chorwatów głównie.

Co do miejscówki to też polecałbym Pag (Novalja - Ibiza Chorwacji).

konto usunięte

0

@FinNin To nie wiem, dwie osoby juz mi w pracy mowily, ze sierpien to czas dla Chorwatow tam xD

0

@pio92 2 tygodnie temu wrocilem z Sukosanu i polecam. 15 kin do centrum zadaru,50 km do wyspy PAG,70 km do wodospadow Krka. Spokojna miejscowosc,fajna plaza(niezatloczona) przy pieknym porcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: