O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, snowboard, języki i podróże
  • Ulubiony zawodnik J.Alba, Eto\'o, Villa, Messi, Iniesta, A.Vidal
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3343
  • Liczba komentarzy 859
  • Polecenia 768

Komentarze

1

@mrboom o to jestem w szoku bo akurat fanką trefla nie jestem... Właśnie z tych powodów o których napisałeś. Wyzwania nie rzucam ale od siebie polecam puzzle czarno-białe. Jest fun i mega satysfakcja :D

0

@mrboom z jakiej firmy masz te puzzle? Wydają się być świetnej jakości :)

0

Co się dzieje...! Jeden z tych momentów kiedy warto oglądać TVP

6

/photo/1
Moje strony take znane :D
Sorki jeśli już było

0

A gdzie dutki?! :D

Zobacz wszystkie

54


Jestem obecnie w Barcelonie. Włączam dzis rano TV a tu wszyscy rozradowani bo do Valencii ma przybić statek „Aquarius” z liczbą 629 imigrantów z Afryki… uwaga ! w tym 7 ciężarnych kobiet^^ A ci durni politycy jeszcze się licytują kto i jak może pomóc. Jakiś mądry biskup powiedział że oni są jak Chrystus nawiedzający Europę, no tak na pewno są tu po to, żeby nas zbawić. A gdzie dawanie wędki zamiast ryby itp.? To zaślepienie i ta poprawnośc polityczna mnie przeraża. Nikt nie umówi ze na tym statku jest przynajmniejze 400 zdrowych i młodych mężczyzn(widać po zdj) którzy od jutra w najlepszym wypadku zaczną sprzedawać pareo na plaży chodząc miedzy ludzi i patrząc co tu komu zapie.dolić.

49

Dobra koniec La Liga teraz trzeba zająć się poważną piłką... Vamos Piast !!

38

"Co, dostanie paczke medali i będzie rozwieszał?^^" komentatorzy w formie :D

33

"Michal jak sie czujesz ?
Jezu no jestem mistrzem swiata, no jak ja mam sie czuc !" :D

25

Mam ochotę napisać, że bardzo się cieszę na ten dzień wolny 12.11 ale zaraz zostanę posądzona o zasciankowość, dla większości będę ignorantką ktora nie dba o to, że nasza wspaniale prosperująca gospodarka, z powodu jednego dnia sie załamie a do tego wyjdą na jaw moje problemy z alkoholem. To ja może będę siedzieć cicho...dla własnego dobra.