La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

0

Jeżeli transfer Thiago dojdzie do skutku, to gdzie miałby grać ?
W związku z transferem Malcoma wydaje mi się, że Coutinho będzie grał w drugiej linii.

Pamiętam bolaczkę Pepa, kiedy miał Inieste, Xaviego, Busquetsa, Fabregasa, Thiago i Keitę.

konto usunięte

23

@barcowy1899 I mimo tylu pomocników, dawał szansę młodzieży.

0

@messix7 Rekowalestencja Villi i słabsza forma Pedro przyczyniła sie do tego, że Fabregas biegał w ataku.
Pamiętam, że grał również 3 obrońców.

10

@barcowy1899 Ja podstawową linię pomocy widziałbym tak:
Cou-Busquets-Thiago
I zanim ktoś mnie zje gdzie jest genialny Rakitić to przypomnę że chyba wszyscy chcielibyśmy powrotu do korzeni i pomocników którzy opierają się na szybkiej grze, podaniach i dryblingu, z racji że nie ma w kadrze typowego defensywnego pomocnika to Raki pewnie zagrałby trochę spotkań jako pivot a Arthur, Denis czy Alena też by swoje zagrali w rotacji tylko niech się nasz Erneścik wreszcie przestanie uparcie trzymać tego 4-4-2 i robi zmiany na przykład w 50 minucie przy bezpiecznym wyniku

0

@Phatro Ale podsumował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?