- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
34
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
13
Ludzie poświęcają całe swoje życie dla nauki i na odkrywanie tajemnic świata, a tu wyjdzie taki Kowalski z kibla, podrapie się po zadzie i powie "nieeee, ja się nie zgadzam, na pewno jest inaczej".
1
@MesQueUnClub_87 Niektórzy to serio mają problemy ... zazdroszczę im
2
@MesQueUnClub_87 Taki Einstein w większości się nie zgadzał z ówczesnymi ludźmi nauki.
4
@Odesseiron Einstein był geniuszem, a nie powszechnym typem w slipach, który zawsze wie lepiej. Taka mała różnica.
0
@MesQueUnClub_87 Składasz Hołd Nauce ???
0
@Solimalhio Wierzę w naukę, dzięki temu cały czas się rozwijamy.
0
@MesQueUnClub_87 Pytam, bo doświadczam Powszechnego Braku docenienia Potęgi Nauki... Wiesz nie tak łatwo poznać Ludzi, którzy sami z Siebie Widzą, to co TY
0
@Solimalhio To jest naprawdę wielka potęga i jedyny mięsień jaki chcę ćwiczyć to właśnie mózg.
0
@MesQueUnClub_87 To daje przewagę, w każdej dziedzinie życia... Może to i dobrze, że ludzi są takimi ignorantami ;)
0
@Solimalhio Dokładnie, uważam, że dzięki temu ma się większy wpływ na wszystko ;)
1
@MesQueUnClub_87 Najpiękniejsze jest to, kiedy jakiegoś profesora albo doktora (niezaleznie od jakiej dziedziny), który mówi jak jest naprawdę, a nie jak jest według niego, to zawsze znajdzie się wielu malkontentów którzy mówią, że albo jest komunista, albo czerwonym, albo kupiony przez kogoś tam, albo jeszcze jakieś inne śmieszne epitety.