La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

0

Wow taki Corluka 12 dni temu skończył Mundial i jest w pierwszym składzie na mecz o superpuchar Rosji.

0

@bodzio10 Lewandowski skończył mundial na fazie grupowej i jeszcze go nie ma z zespołem...

0

@heniek168 Następny po Lewym jedzie.... Jak byś chciał wiedzieć Lewy tak jak reprezentanci Niemiec wrócili do treningów 25 lipca. To powiedz mi gdzie jest Ter Stegen?

0

@bodzio10 Już dawno trenuje :D

2

@Bykunn Jakie dawno? też dopiero wrócił do Stanów doleci 1 sierpnia. Wejdź sobie na jego instagram 4 dni temu dodał fotke z wakacji.

0

@bodzio10 Co Ty gadasz :D I dlatego jest na liście powołanych na tournee po USA?
EDIT Dobra chyba masz rację, że będzie dostępny na 1 sierpnia. Gdzieś widziałem info, że już trenował z zespołem... Widać było to zwykłe kłamstwo

0

@Bykunn Także najpierw doczytaj potem komentuj. Taka rada ode mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?