- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
6
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Safrani
48
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Giwera
13
Witam. Sen wygrał ze mną i przyznaje się bez bicia, że gdy La Rambla żyła meczem Korea... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
1
Powiem wam, że jestem zaskoczony odbiorem Arthura. I nawet nie mam tu na myśli naszej li tylko społeczności, gdzie ewidentnie jest wyczuwalna euforia z powodu jego transferu, porównywalna do tej, gdy przychodził Arda. Ale... dziś miałem okazję czytać komentarze na forum Realu Madryt i - co ciekawe - wśród głosów z tamtej strony również nikt nie uważa Arthura Melo za jakiegoś cienkiego bolka, wynalazek z Brazylii, mimo że dla większości kibiców - trza to przyznać - był/jest on nołnejmem, lecz postrzega się go jako niemalże pewniaka, który podniesie naszą jakość. Nie wiem, czy na to wpływu nie miał Paulinho... Ciekawa sprawa.
0
@feiticeira Myślę, że każdy kto chociaż trochę popatrzy na to jak gra Arthur widzi to, że ma on bardzo duży potencjał i może być tym brakującym ogniwem, którego nie ma Barcelona od czasu odejścia Xaviego.
2
@feiticeira Euforia gdy przychodził Arda? Że co? xd
1
@Transu96 Oczywiście. Zapytaj starszych użytkowników, to ci opowiedzą.