La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

konto usunięte

0

Mam nietypowe pytanie?
Jaki męski szampon do 15 zł polecacie?

konto usunięte

0

@GenerałXavi Miałem go i podrażniał mi skórę, więc odpada

0

@sebasarna18 Loreal loreal Lorealll !!

14

@sebasarna18 Myślę, że poziom twojego testosteronu nie spadnie jak kupisz sobie "niemęski" szampon z Herbal Care :P Są ziołowe, więc nie powinny cię podrażniać ;)

0

@sebasarna18 Szampon musi sobie dobrać odpowiednio do skóry głowy. Ja używam selsun blue i czasem seboradin, bo takie poleciła mi moja Pani dermatolog.

0

@sebasarna18 L'OREAL PARIS
ELSEVE

0

@sebasarna18 Używaj Ziaja. Są przeznaczone do suchej skóry. Walczyłem przez rok z łojotokowym zapaleniem skóry głowy (które mi się pojawiło po tym przeklętym gównie z Syoss'a), więc wiem o czym mówisz. Ja używam dermeny, ale to więcej aniżeli 20 PLN. Najlepiej pytać w aptece, mówiąc z czym masz problem. Często mają fajne szampony np rosyjskich nieznanych firm za kilka złotych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?