La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

3

Nie napawa optymizmem transfer 30 letniego Williana za 70mln, zwłaszcza gdy się poczyta opinie na angielskich fanklubach Chelsea. Ogólnie większość uważa go za całkiem przyzwoitego piłkarza biorąc pod uwagę stricte umiejętności, ale na pewno nie niezbędnego w drużynie. Najczęściej zarzucają mu, że jest bardzo chimeryczny. Przy okazji ten sam problem dotyczy Hazarda. Wracając do Brazylijczyka - zagra jeden dobry mecz, a następnie 4 przeciętnie lub słabo. I niestety podobno jest to u niego stałe, od 2 lat gra dobrze 1 na 4 mecze. Zarzucają mu także problemy z utrzymaniem dyscypliny taktycznej. Kolejnym problemem jest jego wiek i wysoka pensja. Willian ma już 30 lat i jak trafnie zauważają kibice Chelsea, to ostatni moment na jego sprzedaż za rozsądne pieniądze. Ogólnie to wszyscy są w lekkim szoku i się bardzo cieszą, że ktoś jest w stanie dać za niego aż 70mln. Wolą go sprzedać i kupić za to młodego i lepszego skrzydłowego. Tutaj rodzi się pytanie - czemu to akurat my jesteśmy tymi frajerami, którzy za średniego 30 letniego skrzydłowego chcą dać 70mln? Co widzi w nim zarząd? Dla mnie jest to ruch kompletnie bezsensu, za te pieniądze można kupić znacznie lepszego ofensywnego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?