- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2175 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2175 Culés
0
Jeśli chodzi o tytuł dla najlepszego gracza mistrzostw świata to tu kandydat jest tylko jeden a Mianowicie Luka Modrić . Co do złotej piłki to nie oszukujmy się już dawno jest w rękach Ronaldo a przypominam że wyboru dokonują dziennikarze , kapitanowie i trenerzy którzy nie są zbyt obiektywni tylko kierują się sympatią i suchymi statystykami.
1
@Matiz123 Jak wygra Ronaldo to będzie kabaret gościu prawie cały sezon kopał się po czole i był poniżany ,że ma mniej goli do pewnego etapu rozgrywek niż Paulinho sprowadzony z Chin. W klasykach z Barcą nic nie pokazał w lidze nie istniał jedynie w LM trochę postrzelał goli ale na półfinały i finał zgasł najsłabszy na boisku. Przyszły mistrzostwa i oprócz wybitnego gola z wolnego z Hiszpanią zagrał według mnie słabo, z Marokiem (strzelił mimo wszystko gola), Iranem i Urugwajem nie widoczny. Obiektywnie to trzeba być nienormalnym żeby twierdzić ,że Ronaldo powinien wygrać ZP. No ale wiemy jak w ostatnich latach wszyscy na siłę próbują wywyższać Ronaldo nad innym piłkarzami. Coś w stylu bo mu się należy niczym nasi politycy.
0
@Matiz123 Lewandowski sezon 2016
46 goli, korona strzelców, Mistrz Niemiec, Puchar i Superpuchar Niemiec, 7 goli w eliminacjach (tyle co CR7) i 16 miejsce w plebiscycie ZP :D
Fajnie, że te Gale są obiektywne :V
Tu będzie standard : Ronaldo, Messi, Neymar
0
@Orłoś Po tym jak Ribery nie wygrał w 2013 roku mam totalnie wywalone że Ronaldo dostaje te złote piłki. Ribery genialny sezon 5 trofeów i znakomite indywidualne statystyki , Messi 2 mistrzostwo ,król strzelców ligi i superpuchar a wygrywa Ronaldo który nie wygrał nic.
2
@Matiz123 No dokładnie tym bardzie z tego co pamiętam to Messi nakrywał czapką Ronaldo w 2013 roku ale na 2 miesiące chyba został wyłączony przez kontuzje. A Ronaldo wygrał ZP za to ,że w barażach strzelił bramki i zagwarantował Portugalii występy na mundialu 2014 xDD.... No ale co się dziwić jak wtedy Iwański głosował na Ronaldo na pierwszym miejscu. Rok 2014 dla mnie też nie porozumienie Messi fantastyczny sezon, co prawda nie udało się wygrać w 2014 roku Ligi bo przegraliśmy w ostatniej kolejce z Atletico ale wygraliśmy PK, Ronaldo wygrał tylko LM gdzie klasycznie nie istniał w finale tylko dzięki Ramosowi ją wygrał. Na mundialu się skompromitował z Portugalią i nie wyszli z grupy. Messi zdobył wicemistrzostwo świata co było traktowane jak g*wno i MVP turnieju a i tak dostał ZP za 2014 krysia która strzeliła gola na 4:1 z karnego z Atletico w finale LM. Co za zapatrzony w siebie gościu Ramos strzelił gola na 1:1 w 93 minucie zero radości, typ strzela karniaka na 4:1 zdejmuje koszulke i leci do narożnika jakby strzelił zwycięską bramkę XDD
0
@Orłoś Takie małe sprostowanie w 2014 to Real wygrał Puchar Króla w finale pokonali Barce 2-1:)
Jeśli chodzi o trofea to było 4-0 dla Ronaldo bo dorzucił Superpuchar Europy i Klubowe mistrzostwo świata więc ta złota piłka była już jako tako zasłużona.
0
@Matiz123 No tak faktycznie przeciez wtedy zakończyliśmy sezon bez pucharów, Ronaldo nawet nie grał wtedy w finale PK, No wiadomo Superpuchar Europy i KMŚ jest następstwem wygrania LM. Pewnie gdyby Messi wygrał te mistrzostwo dostałby ZP ale i tak mnie boli że traktowano te wicemistrzostwo jakby to było nic.