La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1036 Culés

0

Drodzy koledzy planuje wytatuowac sobie cale przedramie, mam juz swoj projekt ale mam pewbe obawy. Czy taki zabieg bardzo boli?

0

@MarcinVeB4 Boli ale nie na tyle żeby rezygnować. Robiąc duży tatuaż będzie bolało przez czas wykonywania bo skóra już będzie bardziej wymęczona.

1

@MarcinVeB4 Delikatnie boli, ale jak już zacznie się goić to tak swędzi, że idzie się wściec, ja mam tatuaż na ramieniu i tak trzeci-czwarty dzień od wykonania był katorgą :)

0

@MarcinVeB4 Przestanie boleć może od wewnętrznej strony . Mnie napier.... najbardziej w okolicy pachy z tylu przy lopatce... Ale to pewnie też dlatego że dlubane tam było dluuugo. Choć by Cię jak bolało to wyjdziesz że studia powiesz nie chce już więcej a za 2 dni będziesz rozkminiac gdzie i jaki nowy zrobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?