- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
77
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
41 odpowiedzi
maroon
5
@Faro Mijają wieki, a ludzkość nie zmienia się nawet odrobinę. Niczym średniowieczne pogromy.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
0
I co wtedy jak beIN sports podaje prawdziwe info i Barcelona kupuje Dybale, a CR7 przechodzi do Juventusu? Rozumiem, że jakieś 95% Dybali nie chce, ale żyłka dla kibiców Realu by skoczyła lekko, a to było ich marzenie, razem z Hazardem.
3
@robsesh Żylka na pewno by skoczyla. Ja jestem do Dybali nastawiony neutralnie. Gdzie on by mogl u nas grac? Messi jeszcze troche pogra.
3
@robsesh Spokojnie - ten Dybala wiele razy pokazal, ze tez znika w waznych spotkaniach.
W LM grajac w Juve wcale az tak czesto nie blyszczal.
Do tego upchanie go w naszym skladzie to wcale nie taka oczywista sprawa - wiec watpie ze jakas zylka bedzie skakac kibicom Realu
0
@robsesh No no, w Argentynie nie może grać razem z Messim ale w barcy to już czemu nie ^^