La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

6

Dembele i Mbappe to dla mnie w tej chwili dwaj najbardziej utalentowani zawodnicy na świecie. Mbappe w tej chwili lepszy, ale Dembele jak poprawi kilka rzeczy, to będzie genialny, bo możliwości ma niesamowite. Ta dwójka za kilka lat będzie biła się o złote piłki. Ciekawe czy jest szansa zobaczyć tych dwóch chłopaków w Barcelonie? To byłoby coś.

konto usunięte

5

@ViscaBarca123 A mi się wydaje, że Mbappe całkowicie zdominuje złotą piłkę. Jest rok młodszy a już w tej chwili jest jednym z najlepszych piłkarzy

1

@ViscaBarca123 Swoją drogą, to by było coś fajnego, gdybyśmy po erze Messiego i Cristiano mieli przyjacielską rywalizację Dembele z Mbappe o miano najlepszego na świecie. Z drugiej strony, ciekawe czy jest cień szansy na Mbappe w Barcelonie.

4

@ViscaBarca123 Dembele i Mbappe dzieli przepaść i będzie się to pogłębiać niestety Mbappe jest Kluczowy i w reprezentacji i w klubie a Dembele i tu i tu ławka lub ogony

0

@PatrychoO Szansa jest jeśli PSG będzie miało problemy z FFP.

5

@dzynek Zobaczymy w przyszłym sezonie. W Dortmundzie robił niesamowite rzeczy i wykręcał znakomite liczby. Poczekajmy aż przepracuje okres przygotowawczy w Barceloną. Jestem pewny, że następny sezon będzie jego.

0

@Pusshi Też tak myślę i ma znacznie lepsze warunki fizyczne

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Mbappe przede wszystkim jest mocniejszy fizycznie i ma niesamowity start z miejsca. To co zrobił w polu karnym dzisiaj przy strzelonej bramce to coś wspaniałego.

1

@Pusshi To prawda. Dojrzałość Mbappe w wieku 19 lat jest niewiarygodna. Jest znakomity, a może być tylko lepszy.

0

@Pusshi Gosc ktory potrafi grać tylko z kontry zdominuje złota pilke? Nie badz smieszny. Kiedy widziales dobry mecz w jego wykonaniu oprocz mistrzostw?

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Dembele ma olbrzmi talent, ale caly czas mam wrażenie że czegoś mu brakuje. Może dojrzałości, inteligencji, podejmowania lepszych decyzji. Mbappe jest kocurem i aż szkoda, że nie gra u nas

konto usunięte

0

@Pusshi Co pokazal w meczu z realem? Jest dobry, dzis mecz jeden z lepszych w jego karierze. Ale poczekajcie jeszcze troche z ocenami bo bojan mial byc lepszy od Messiego a wyszlo inaczej

0

@ViscaBarca123 tak samo się pisało przed mistrzostwami zgrupowanie itd a tak na prawdę jeśli Ernesto zrobi psikusa i wrócido 433 albo 343 to Dembele może grzać ławę

konto usunięte

4

@Jakdxb 120 meczów w zawodowej piłce ponad 50 bramek i blisko 40 asyst. 19 lat!

konto usunięte

0

@maciex967 O mój ulubiony argument, mecz z Realem. Jak tu się nie zachwycać kimś tak świetnym?

0

@Janiama I co z tego? Wiekszosc goli na Lamusy z Ligue.

PS : Lewy w realu juz jest?

3

@dzynek Griezmann nie przyszedł, więc Dembele będzie bardzo ważnym zawodnikiem dla Ernesto. Zgrupowanie, to nie to samo co cały okres przygotowawczy.

konto usunięte

0

@Jakdxb *Real

0

@ViscaBarca123 to się okaże bo można sobie wyobrazić 433 z Roberto Ivanem i Busim oraz Messi Suarez Cutinho a być może będzie jeszcze transfer klasowego pomocnika

0

@dzynek Jasne, to także możliwe. Niczego nie wykluczam.

0

@ViscaBarca123 no własnie a ja jakos mam odczucie ze ani nasz treneiro ani trzon zespołu nie "kochaja" Dembele jak Neymara

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?