La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

0

Awansowałem na 16 miejsce w naszej lidze w fantasy. Opłacało się trzymać tych samch zawodników.

0

@CatalanVeBFCB Ja awansowałem na 53 :D Na razie ta kolejka super tylko ten Kimmich i Lovren ze sprokurowanym karnym eh

1

@Bykunn A z którego? I jaki skład? Bo ja przed rozpoczęciem kolejki byłem gdzieś na 40 ;-)
Mój skład: De Gea - Marcelo, Godin, Umtiti, Walker - Kante, Busquets, Modrić - Salah, Messi, Moses
Rezerwy: Szczęsny, Piszczek, Inui, Matić

1

@CatalanVeBFCB Ja byłem ze 115 :D Ale jeszcze tylko jeden zawodnik ma szanse na punkty więc pewnie spadnę.
Alisson - Kimmich Lovren Zapata Granqvist - Coutinho Paulinho Eriksen Isco - Messi Costa
Zmieniłem ustawienie na 4-4-2 bo miałem jeszcze Lukaku z przodu a podobno ma jutro nie zagrać

0

@Bykunn A na fazę pucharową mam Lukaku za Mosesa, Kane'a za Salaha, Ochoę za Szczęsnego, Kjaera za Piszczka, Bentancura za Inuiego i Gazinskiego za Maticia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?