La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

21

Porównajmy sobie takie sytuacje.
- Cristiano nie istnieje w meczach z Bayernem i Liverpoolem, mecze są wyrównane, bramkarze popełniają karygodne błędy i jego drużyna wygrywa po raz 3 z rzędu LM, koledzy załatwiają sprawę za CR, a on zbiera wszystkie laury
- Messi nie istnieje w meczu z Chorwacją, mecz jest wyrównany, Caballero popełnia fatalny błąd i Argentyna prawdopodobnie żegna się z MŚ
- Messi w spotkaniu z Roma ma słabszy dzień, nikt z jego kolegów nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności i dać upragnioną bramkę w Rzymie
Zobaczmy jak to życie jest przewrotne i niesprawiedliwe, jeden ma mnóstwo szczęścia w prawie każdej sytuacji, a drugi zawsze ostatnio pechowo kończy. To jest tylko podsumowanie ostatnich miesięcy, ale w 2-3 poprzednich latach było identycznie. Messi po prostu ma mnóstwo pecha, mimo swoich kosmicznych umiejętności potrzebuje trochę szczęścia w niektórych sytuacjach.

konto usunięte

1

@ricardo0705 Jak teraz będzie grał Coutinho to on bedzie potrafił wziać gre na siebie, nie raz to pokazywał, że potrafi i niestraszna mu presja

2

@ricardo0705 Najlepsze jest to że większość ludzi to kompletni ignoranci, obejrzą kilka spotkań w roku, zobaczą sobie na jakimś onecie tytuły oczywiście clickbaitowe i już wydają werdykty i myślą że wiedzą wszystko o wszystkim, przecież jakby każdy z nas obejrzał tylko te 2 mecze Argentyny i Portugalii to od razu logicznym wnioskiem jest że Ronaldo to wielki piłkarz a Messi to jakiś cienias który nawet karnego nie potrafi strzelić a takie pierwsze wrażenie bardzo często zostaje z nami już do końca jeśli się nie zagłębimy w temat

1

@ricardo0705 O Jezu. A jak nie było Leo w meczu z Realem to białych 4:0 rozłożyliśmy.
A jak "w pojednkę" nawalił 3 gole Hiszpanii? Na tacy mu tego nie wykładali.
Śmieszne jest takie wybieranie sobie meczów i szukanie usprawiedliwienia dla piłkarza, który po takich meczach na nie nie zasługuje. Serio, Leo zawiódł tak samo jak większość.

0

@ricardo0705 Pocieszać się można na różne sposoby. Choćby i taki, że utyskuje się nad niesprawiedliwością świata, naginając przy tym pewne fakty do własnego wyobrażenia rzeczywistości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?