- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
5
Ciekawostki mundialowe: 1954r. Szwajcaria #4
Nasi sąsiedzi z południa Węgrzy na początku lat 50- tych byli uważani przed mundialem w Szwajcarii za najlepszą drużynę piłkarską na świecie. Ale nie można się dziwić Węgrzy wygrywali przed mundialem: 9-0 z Koreą Południową, 8:3 RMF czy 4:2 z Brazylią i Urugwajem. O wygranie Finału MŚ rywalizowały Węgry - Niemcy Zachodnie. Nic więc dziwnego że Węgierska Ambasada zaprosiła na bankiet z okazji wygrania mundialu ( przypominam że Węgrzy nie tak dawno wygrali aż 8:3 RFN ). Juz w 6 minucie Węgry z genialnym Puskasem trafiają do siatki Niemców. Do przerwy Węgrzy strzelili jeszcze raz i było 2-0. Jak więc się stało że Węgry przegrały te MŚ????. W drugiej połowie jak mówili kilka lat pozniej Węgrzy Niemcy byli strasznie pobudzeni i agresywni. Zle decyzje sedziego np. nieuznanie prawidlowego 3 gola Węgrów. Ekipa Puskasa miała też dużego pecha bo obili 2 razy słupek i 1 raz poprzeczkę. Finał zakonczyl sie wygraną 2-3 Niemców. Ale jak twierdzi wiele osób Niemcy wygrali przez oszustwo i podobno w szatni zażyli metaamfetaminę przez co taki wielki gracz jak Ferenc Puskas nie wygrał MŚ.
0
@Wilczeq No a gdzie są teraz Węgry w piłce
0
@Wilczeq Dawaj jakieś ciekawsze te ciekawoski, bo niewiem czy wógole kogoś to interesuje xD
1
@Wilczeq Spoko. Było w dodatku od Przeglądu. Szacun za pracę.
1
@VamosRakieta Dzięki
0
@Akobz Jakie Cię interesują ??? o reprezentacjach???? piłkarzach????
0
@Wilczeq Jakieś nowe poprostu.
0
@Akobz Cały czas są nowe xd O co ci chodzi???
0
@Wilczeq Nowe czyli z + 2000 roku.
0
@Akobz Ok rozumiem
0
@FCBMati10 W du..e