La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

konto usunięte

7

Rozczarowała mnie Nigeria serio więcej się po nich spodziewałem zawsze z Afryki ich gra obok Ghany najbardziej mi się podobała. Mosess ... a poza tym nikt ciekawy..

P.s Ivan Bardzo dobry mecz był ciągle pod piłka.

0

@MarioVeB! Jak Argentyna ich nie pyknie, to dopiero będą jaja. To powinny być przyjemnie zdobyte trzy punkty.

konto usunięte

1

@PatrychoO to samo wczoraj i dzis pisali, ze pewna wygrana Messi 3 gole jak było wszyscy widzieli.

2

@SHIBA Kto oglądał Euro, to nie powinien tak mówić.

0

@MarioVeB! Też jestem zawiedziony. Może im jakoś bardzo nie kibicuję, ale spodziewałem się wyniku w stylu 2:1 dla Chorwacji po zaciętej walce. Przeliczyłem się. Widzieliśmy popis afrykańskiej „gry pozycyjnej” na własnej połowie, która prawie zawsze kończyła się lagą do przodu. A po Ighalo spodziewałem się na prawdę dużo więcej. Jeśli Argentyna z nimi nie wygra to będzie jakiś dramat. To może być najciekawsza grupa na Mundialu.

0

@SHIBA Kto tak niby pisał? Islandia gra bardzo dobrze od dłuższego czasu, a Argentyna wręcz odwrotnie więc nie przesadzaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?