- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
clyde
84
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
91 odpowiedzi
NeroTFP1
66
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
6
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
2
Transfer De Jonga wyklucza transfer Thiago. Nie wyobrażam sobie, żeby Barca dała radę ściągnąć tych dwóch zawodników, biorąc pod uwagę, że przyjdzie najprawdopodbniej Griezmann I Lenglet. Uważam, iż powinniśmy pójść po Thiago w pierwszej kolejności. Jednak informacje transferowe pokazują, ze Barcelona preferuje Holendra. Mamy okazję ściągnąć Thiago, a skoro prezes z Monachium mówi otwarcie o jego sprzedaży, to też nie zarząda 100 mln. De Jong to wspaniały piłkarz z ogromnym potencjałem, lecz powinniśmy ustalić priorytety - a nim powinien być Thiago.
0
@zagi31 Powinni zaklepać De Jonga na przyszły sezon tak jak zrobił Liverpool z Keitą. Teraz kupują Thiago, w zimie przychodzi Arthur, a za rok w lecie Frenkie. To byłoby idealne zestawienie.
0
@zagi31 Też tak uważam. Thiago to ograny zawodnik, doświadczony a do tego wychowanek a De Jong ile pogra jak by teraz przyszedł? Tyle co Ceballos w Realu? Realnie nie ma szans żeby wygrać miejsce w składzie z Rakiticiem i Busquetsem na chwile obecną i on będzie się marnował na ławce bez sensu zamiast ogrywać a my wybulimy 50 mln za młodzika, który będzie głównie grzał rok ławke i nie pogra nawet 500 min w lidze przez cały sezon, natomiast Thiago śmiało może już z Rakiticiem rywalizować o miejsce w składzie i na przemian mogą grać i nie będzie nikt zajechany przy dobrych rotacjach.