La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

30

Teraz wlaśnie kończy sie moje kibicowanie reprezentacji Hiszpanii na mundialu :D

8

@szkutnik91 Ja im w ogóle nie zamierzałem kibicować. Za dużo mają Realu w składzie.

9

@Bartek22 Za dużo Realu, ale najwięcej Barcelony. :-)

0

@ViscaBarca123 najwiecej Barcelony? Pique-Sergio-Iniesta-Alba, a z Realu: Carvajal-Ramos-Nacho-Isco-Lucas-Asensio.

0

@ViscaBarca123 Ja tam widzę 6 z Realu i 4 z Barcelony.

1

@Szczepano Kurła, ludzie. Chodziło mi o to, że Hiszpania to reprezentacja, gdzie jest najwięcej graczy Realu, ale również najwięcej zawodników Barcelony powołanych na mundial jest w reprezentacji Hiszpanii. Tak ciężko było to ogarnąć?

konto usunięte

0

@Szczepano W 11 raptem 2 :D no fakt tłok :v

0

@MarioVeB! Mowa o ilosci zawodnikow w kadrze, a nie 11. A i tak 3, bo Carva Ramos i Isco ;)

0

@ViscaBarca123 nie zrozumielismy sie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?