- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
17
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
39
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
6
No to de Gea i Odrioza można powiedzieć, że będą zawodnikami Realu Madryt od nowego sezonu.
2
@VamosGirl Niby dlaczego?
0
@VamosGirl Pomyślałem o tym samym. W takim wypadku prawdopodobne może być pozostaje w klubie Ceballosa i Llorente.
0
@socha Carvajal nie ma zmiennika na poziomie i od dawna Real jest Nim zainteresowany. Jak wiemy Real też chce wzmocnić pozycję bramkarza, mówi się o Alissonie, Courtoisie no i Hiszpanie. Jeżeli teraz Real jak i sam Hiszpan będą chcieli podjąć wspólna współpracę no i trener, który stawiał na niego w reprezentacji to do transferu może dojść.
3
@VamosGirl Hiszpański trener nie powoduje automatycznego zatrudnienia wszystkich możliwych Hiszpanów, a przede wszystkim sami piłkarze muszą się zgodzić, uspokójcie się :D
0
@Amigo_Blanco Też weź pod uwagę to, że jeżeli Bale będzie chciał odejść to prawdopodobnie do united. Co za tym idzie może być transakcja połączona de Gea do Realu a Bale do Manchesteru i kasa .. Ja tylko gdybam ale to okienko może być bardzo ciekawe.