- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1259 Culés
Gorące dyskusje
clyde
80
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
NeroTFP1
61
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1259 Culés
0
Miał może ktoś problem ze 100 % wykorzystaniem dysku, laptopa mam nowego, nic nie jest ściągnięte a muli przez to wykorzystanie, chociaż nic nie używam.
0
@Kubsoleon też mam taki problem, miałem tak w starym laptopie i w nowym a nie robie na nim nic nadzwyczajnego :/
0
@Kubsoleon Zapewnie to Windows pobiera aktualizacje w tle. Musisz poczekać aż zrobi swoje.
0
@dontripe a jeśli mam tak codziennie ? kiedy bym laptopa nie odpalił to sie waha w okolicy 100%
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dontripe to nie ten problem
0
@Kubsoleon Kolego miałem z tym doczynienia na kilku laptopach i raz na stacjonarnym. Są 2 opcje. 1 to jakiś proces "popuszcza" i trzeba go znaleźć i wyłączyć. 2 masz zepsuty dysk twardy. Ewentualnie Windows jakims updatem coś rozwalil