La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

1

Jak widzicie sprawę ze stoperami w Barcelonie? Ja bym w tym sezonie oprócz dwójki Pique i Umtiti, uzupełnił ich Vermaelenem i Lengletem/ Skriniarem/ Manolasem. Yerry na wypożyczenie do jakiegoś teamu z La Liga na cały sezon. A za rok Yerry wraca, a odchodzi Vermaelen. Co sądzicie? Wtedy to wygląda tak: filar Big Sam, młody Lenglet lub Skriniar, opcjonalnie pewny Manolas dają wizję na super obronę na przyszłość, uzupełnia to wszystko nasz genialny Pique i jako 4, ale z zamiarem grania w przyszłości w OdG Mina.

0

@BlAugrAnAPolAnd Umtiti, Pique, Vermalen oraz De Ligt, niestety to tylko marzenia, choć jeśli zamiast De Ligta przyszedłby Lenglet, to obsada obrony wyglądałaby bardzo solidnie.

1

@Kamiloza91 Zastanawia mnie dlaczego nie wezmą np Manolasa. Mała klauzula i chyba mamy pierwokup, chyba że się skonczył, nie wiem dokładnie. Ale obrońca solidny, bodajże 26 lat, pewny punkt obrony. Ale Lenglet czy Skriniar są młodsi, więc też źle by nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?