La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

6

"Łazik Nasa's Curiosity odkrył materię organiczną zachowaną na Marsie, w odkryciu, które mogłoby sugerować, że kiedyś była domem dla życia."
https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/mars-nasa-announcement-latest-organic-matter-red-planet-a8388591.html?utm_campaign=Echo. Ciekawie się robi.

0

@sebasek99 No wreszcie :)

konto usunięte

1

@sebasek99 Ciekawe jak bardzo rozwinięte było to życie. Wielka szkoda, że Mars stracił atmosferę, bo może dzisiaj odkrywalibyśmy tam życie w mniej lub bardziej rozwiniętej formie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?