La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

konto usunięte

1

Wraca temat transferu Antoine’a Griezmanna do Manchesteru United. Francuz miał zamienić Atletico Madryt na Barcelonę, ale wizja jego przeprowadzki do Katalonii oddala się. Według hiszpańskiego portalu Diario Gol transfer zawodnika do Barcelony jest raczej mało prawdopodobny. Obóz Griezmanna rozważa więc alternatywy.

Jeśli Francuz nie zdecyduje się na przeprowadzkę do Barcelony, to zostaną mu dwie opcje: pozostanie w Atletico Madryt lub transfer do Manchesteru United.

Czerwone Diabły były poważnie zainteresowane Griezmannem w poprzednim roku. Francuz zdecydował się jednak przedłużyć swój kontrakt z Atletico, bo na madrycki klub nałożono zakaz transferowy i Hiszpanie nie byliby w stanie sprowadzić jego następcy.

0

@Griezmann7 nie ma raczej szans, albo Barca albo Atletico

konto usunięte

9

@q1 No chyba, że będzie chciał pobierać nauki techniki murarstwa u pastucha z Portugalii.

5

@Griezmann7 Trzeba było napisać Diario Gol na początku, tak to straciłem kilka sekund na te 2,5 zdania xD

1

@Griezmann7 No bo u Simeone to atakują aż miło:) Żeby nie było też nie lubię Jose.

0

@Szreko Ja nielubie gadania Simeone i tego Atletico bardziej niz Mou. Mou gral autobus i nikt sie z tym nie kryl a ten Ci gadaja glupoty jak to Atleti nie walczy jak to cierpia na boisku niemal umieraja smiercia meczenska a graja tak samo brutalnie.

0

@Tomo_95 Ja w ogóle nie lubię takiej piłki. Wywyższania tego, że to gra takyczna, że dyscyplina i inne pierdoły. Piłka ma porywać ludzi i cieszyć nas golami a nie tartakiem i rzeźnią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: