La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

5

- Kadra Niemców: https://pbs.twimg.com/media/De1m-MhW4AA7ZNS.jpg Bez Sane... Grubo.

- L'Equipe: Griezmann zaprzecza, że postanowił zostać w Atletico: https://pbs.twimg.com/media/De1piJ_XkAA8T4W.jpg

0

@BarcaInfo :ooooooooooooooooooo

konto usunięte

6

@BarcaInfo Sane nie wziął, coooo Chyba trzeba hajs na Niemców stawiać to z hukiem wylecą

0

@BarcaInfo Zawsze wyprzedzisz... no zawsze :D

0

@BarcaInfo Ale łeb z Loewa..

konto usunięte

1

@BarcaInfo Wreszcie Reus jedzie, bardzo lubię tego gracza :)

9

@Socjopata Jak się patrzy na tą kadrę to wydaje mi się ona taka średnia.

1

@Gimli Coś czuję, że Sane szybko wskoczy do składu, gdy Reus się połamie.

3

@BarcaInfo To sie az w glowie nie miesci... Sane jeden z najlepszych graczy ligi angielskiej i zostaje w domu.

0

@BarcaInfo Tym bardziej można być pewnym Neuera w bramce.

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Oby nie, tyle pecha co miał Reus to już wystarczy.

konto usunięte

17

@BarcaInfo Draxler liga francuska-ogórkowa 30 meczy 4 gole 5 asyst
Sane liga angielska 32 mecze 10 goli 15 asyst
A my płaczemy o Peszko xD

konto usunięte

2

@BarcaInfo Ter Stegen to chyba musi być zachwycony z powodu Neuera. :D Tak poza tym wydaje się, że Dojcze mieli lepszą pakę 4 lata temu. Teraz widzę tutaj takiego Rudego, który w Bayernie okazał się niewypałem.

0

@BarcaInfo Jak dla mnie ta kadra bez szału. Dużo większe wrażenie robią kadry Francji, Hiszpanii albo Brazylii. No ale w końcu mają zdrowego Reusa.

0

@BarcaInfo Jaka to jest komedia z tym Antkiem xD Ktoś coś napisze to druga Gazeta zaprzecza za godzinę:D

4

@BarcaInfo Z tym Sane to chyba najwieksza sensacja póki co. Ewentualnie brak powołania dla Peszki może to przebić.

konto usunięte

1

@BarcaInfo po ostatniej zmianie wartość 90 mln, w City często ciągnie grę skrzydłem,
neee, nie biorę ;D
może jak by grał w Eintrachcie Frankfurt... ale nee- nie City, tfu

5

@Socjopata Lepiej postawić na to w którym meczu Loew będzie wąchał swoją rękę.

0

@q1 Dla mnie Hiszpania też nie ma jakiejś super ekipy, miewali już dużo lepsze. Francja/Brazylia/Belgia są personalnie najmocniejsze, ale dwóm z tych trzech drużyn nie wróżę sukcesu :D

konto usunięte

4

@budel17 I jeszcze z Leno. Jedzie Trapp, który w PSG stracił skład. Leno za to miał kapitalny sezon.

0

@BarcaInfo Gomez? Draxler? Rudy?
Przecież Sane ich zjada wszystkich - dla mnie to był pewniak do 1 składu na skrzydło, a on nawet nie jedzie...

konto usunięte

0

@Kubix93 Może nie zapewniałby tak dobrej atmosfery jak podana trójka. :)

2

@Griezmann7 Jedna z większych niespodzianek. Tak jakby Brazylia nie zabrała Coutinho, a Francja np Mbappe.

0

@BarcaInfo Jeżeli zaprzecza, to znaczy że przejdzie do Barcy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: