La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

34

3 LM są wielką sprawą, ale trochę słabo, że Zidane jest porównywalny do Guardioli, bo poza LM to tak średnio to wygląda...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33964154_1694114384004625_5983646615997513728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a6c09951f877202fe0e2d83274e0c09b&oe=5B83D16C

https://www.barcelonas.com/images/pep-guardiolas-14-trophies.jpg

Ludzie strasznie płytko patrzą na piłkę. Coraz płyciej. Stąd wygrywanie ZP przez Ronaldo czy inne absurdy jak brak takiego Busquetsa w rankingach.

0

@macio_944 Bo był trenerem Realu który ma wszędzie fanów, także wśród przygłupich dziennikarzach. Gdyby Zidane osiągnął to samo z City nie było by takiej podniety.

1

@bartekvisca  Byłaby podnieta, to 3x LM z rzędu jest sprawą taką troszkę dużą... :)
Ale fakt faktem, że Real ma bardzo głośnych kibiców, którzy bardzo się wydzierają jaka to ich drużyna nie jest wspaniała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?