La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

0

ktoś wie, CO DOKŁADNIE sędziowie odwalili w meczu GSW- Cavs? Huczy od rana o tym a ja niestety od połowy 3 kwarty nie pamiętam nic, bo mnie sen zmógł :D

0

@michal26 Nic nie odwalili. Kilka waznych decyzji ale moim zdaniem kazda sluszna. Chodzi pewnie o domniemany faul w ataku Duranta na Lebronie ale tam byl faul obrony i dobra zmiana decyzji.

konto usunięte

1

@michal26 Było dużo wątpliwych gwizdków w obie strony, ale przy tak wyrównanym meczu można pokusić sie o stwierdzenie, że Cavs wygraliby, gdyby nie błędy sędziów. Jak poszukasz w Internecie na pewno znajdziesz jakieś filmiki, bo było trochę tych sytuacji

0

@blaugrana16 ten faul akurat widziałem (YT) i na moje ewidentnie w ataku. Obie stopy miały kontakt z parkietem i nie dotykał linii. Czemu miałoby być w obronie? Na moje faul w ataku tutaj akurat.

ok. Myślałem, że coś więcej było. Na amerykańskich FanPage'ach wrze strasznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?