- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
20
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
michal26
43
@macio_944 dalej nie widzicie tego, że problemem jest nie tylko Braun i cała prawica, ale też, a... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
1
Ronaldo-33 lata
Modric-32 lata
Ramos-32 lata
Beznema-30 lat
Marcelo-30 lat
Navas- 31 lat
Reszta kluczowych poniżej 30, ale Real potrzebuje wzmocnień, bo jak się Bale wypnie a Cristiano nie dostanie podwyżki, bo Perez będzie wolał wydać kasę na jakieś większe gwiazdy, to pewna era się skończy.
41
@Maciejooo Beata Kozidrak - 58 lat.
0
@Maciejooo Ja-22 lata
11
@Maciejooo Arsene Wenger-69 lat
Przypadek? Pewnie tak.
1
@Maciejooo Tupac Shakur - 47 lat
0
@Maciejooo Navas to bramkarz więc wiek nie gra u niego takiej roli.
Modrić od dawna zapowiada, że karierę skończy w Realu
Ramos wiek mu w niczym nie przeszkadza, pogra spokojnie kilka lat
Marcelo patrz Ramos
Benzema po odejściu Zizu chyba przyszedł czas na niego
Ronaldo tu trzeba szukać
1
@PJ1985 Navas bazuje na szybkości i refleksie, z wiekiem bedzoe gral coraz słabiej.
Modrić zakonczy karierę w Realu, ok. Ma 32 lata, myślę że na najwyższym poziomie już długo nie będzie grał.
Ramos jest tak jak Modrić tylko rok młodszy od Ronaldo. Czyli rozumiesz to tak, że o pozycję Ronaldo trzeba sie martwić ale rok młodszy Sergio i Luka będą hulać do czterdziechy?
Marcelo i Benzema mają po trzy dychy wiec jeszcze nie potrzebują zastępców na gwałt, jednak uważam że w ciągu 2-3 okienek dojdzie w Madrycie do wielu zamian.