La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 557 Culés

9

Przed dwoma sezonami Legia Warszawa podejmowała Borussię Dortmund w spotkaniu w ramach Ligi Młodzieżowej, najbardziej elitarnych rozgrywkach na tym poziomie wiekowym. To juniorski odpowiednik Ligi Mistrzów.

Zespół Scuderiego wygrał wówczas 2-0, ale nie to było najważniejszym wydarzeniem. 20-latek wykonał wówczas wślizg, podczas którego jego kolano wygięło się w tak nienaturalny sposób, że doszło do zerwania wszystkich więzadeł, mięśni, ścięgien i poważnego uszkodzenia łękotki. Dla młodzieżowego reprezentanta Włoch miał być to koniec kariery.

Lekarze przecierali oczy ze zdumienia, bowiem nigdy wcześniej nie spotkali się z taką kontuzją. Specjaliści wzięli się jednak do pracy i przeprowadzili 9 operacji, mających na celu odtworzenie kolana Scuderiego i wygląda na to, że leczenie oraz rehabilitacja zakończyły się sukcesem. 18 czerwca zawodnik powróci do treningów z zespołem rezerw Borussii Dortmund.

„Po 623 dniach wracam do treningów. Lekarze dali mi zielone światło. Dziękuję wszystkim moim przyjaciołom, moim fanom, mojej dziewczynie i szczególnie mojej rodzinie za wsparcie. To był naprawdę trudny okres…

Bez Waszego wsparcia [kibiców – przyp. red] i wsparcia najlepszego klubu na świecie, nie mógłbym tego dokonać. Dokładnie dwa lata temu zostaliśmy mistrzami do lat 19 po wygranej w Hoffenheim. Wydawało mi się wówczas, że otwierają się dla mnie wszystkie drzwi, ale Bóg miał inny plan.

Wydawało się, że moja kariera jest skończona, ale teraz znów mogę dać z siebie wszystko. Wykorzystam moją szansę i nie mogę się doczekać, żeby być znowu na boisku”.

0

@zuang1995 Łąkotki*.

0

@mesi8191 Zawsze się znajdzie ten jeden typ co znajdzie błąd. xD

0

@mesi8191 To była kopia z transferów, więc lux.

« Powrót do wszystkich komentarzy