- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1152 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1152 Culés
18
Moim zdaniem, każdy klub ma swoją historię. Real to też wielka drużyna trzeba to przyznać. Oni mają swoje 3 Ligi Mistrzów z rzędu (już nie wnikając jak je zdobyli) a my mamy dwa tryplety i jeden sextet. Dla jednych osiągniecie Realu będzie większe a dla innych dwa tryplety będą. Zależy co kogo zadowala. Dla mnie sextet w takim stylu jakim zdobyła go Barcelona był czymś mega historycznym. To również była piękna gra dla oka.
1
@BarcaInfo A mecz z Chelsea?
1
@GeraltzKatalonii Ludzie pamiętają tylko to co chcą pamiętać
1
@GeraltzKatalonii Który?
0
@GeraltzKatalonii Który mecz ten z 2009 roku?
0
@tristan87 Ten z 2009
1
@GeraltzKatalonii No to zobacz sobie kontrowersje z tego meczu jeszcze raz. Szczególnie z pierwszego.
0
@BarcaInfo O rany, za dwa tygodnie będziesz się wstydził za taką opinię jak zrozumiesz, że Real przebił Barce Pepa :P
0
@BarcaInfo Ale to dla ciebie jest ten piekny styl?
1
@GeraltzKatalonii Rozumiem, że chodzi o pierwszy mecz?
0
@tristan87 No napisałem ci
2
@sidzej Barcy Pepa nic nie przebije.
2
@sidzej Pod względem wygranych tytułów LM - przebił. Pod względem czysto taktycznym - nie przebił. :)