- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
0
Panowie kończy mi sie umowa z NC+ jak myślicie jest sens przedłuzania czy lepiej juz wziąść CP?
12
@Antimadridista~ Nigdy nie będzie odpowiednia pora, żeby wziąć CP.
0
@Antimadridista~ Mecze Barcelony raz będą na Eleven raz na NC+ to samo z Realem.
0
@Janiama Ale w CP będzie Liga Mistrzów dodatkowo wiec chyba wielkiego dylematu tutaj nie ma. Ja właśnie nie przedluzam umowy z NC+ bo mi sie konczy za miesiąc i biere Polsat :D
0
@KamQiX Gdzie jest geneza tego hejtu na Polsat ? :D
0
@bixmix Ale jak mam co drugi tydzień szukać linku do meczu ligowego Barcy to wolę to robić w przypadku LM lub chyba wykupie CP nie rezygnując NC.
0
@Janiama No wiadomo ze najlepiej mieć i CP i NC+ ale chyba nie kazdy ma taka możliwość, wybierając CP masz 50% meczów Barcy w La Liga i 100% Ligi Mistrzow a NC+ daje Ci 50% meczów Barcy w La Liga i Premier League oraz Ekstraklape. Ja wole jednak LM :) A z tym szukaniem tez roznie, bo powodzenia w znalezieniu meczow np. 1/8 czy 1/4 w LM jak Barca bedzie grala z jakimis mocnymi druzynami to Internet bedzie pekal w szwach od ludzi szukajacych a cotygodniowych meczow Barcy w La Liga raczej bedzir szukalo mniej osób ;)
0
@bixmix Mała poprawka nc+ daje ci 100% meczów w Laliga.
0
@Bykunn Całokształt :)
0
@Bobo25 No tak choć nie jest powiedziane moim zdaniem ze Polsat pozwoli aby dalej Eleven bylo w NC+.
0
@bixmix Na tym polu raczej nie będzie żadnych zmian, przynajmniej nie w najbliższym czasie, najbliższych miesiącach. Eleven i nc+ mają wspólne zobowiązanie, choćby w odniesieniu do transmisji ligi hiszpańskiej od nowego sezonu.