La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

1

Eric Garcia, Jordi Mboula, Sergio Gomez odeszli niedawno z La Masii. Do City w czerwcu dołączy Adrian Bernabe, a w styczni Ilaix. Do Juve w czerwcu odchodzi Pablo Moreno.

6 zawodników w rok. Nie jest dobrze...

0

@ViscaBarca123 Za bartomeu to sie raczej nie zmieni:/

0

@daro22 Bardziej za Enrique i Valverde

0

@ViscaBarca123 Niby szkoda z jednej strony, z drugiej znowu ilu już tylu było różnych `nowych Messich/Pique itd.` którzy później odbijali się od ściany . Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, nie ma się czym martwić.

0

@german_17 Wiadomo, że pojawią się kolejni, ale tych najlepszych za wszelką cenę trzeba zatrzymywać w klubie. Zakochałem się w grze Moreno i Gomeza. Uwielbiałem ich styl gry. Garcia od dawna się wyróżniał i jest zawodnikiem z ogromny potencjałem. Bernabe podobnie, potężna lewa noga, znakomita wizja gry, przyspieszenie drybling. Mboula był zawodnikiem wyróżniającym się, a Ilaixa widziałem w grze raz i grał nieźle. Szkoda. Garcia, Ilaix, Mboula to zawodnicy do zastąpienia, ale Bernabe, Moreno i Gomez, to akurat gracze niesamowicie przyszłościowi. Szkoda, że odchodzą.

0

@ViscaBarca123 Ja pamiętam jak z Barcelony odchodzili tacy gracze jak Gai Assulin (jakoś tak) i Fran Merida (ponoć większy talent niż Cesc) a obaj nawet nie zahaczyli o poważne granie. Na 100 takich graczy na poziomie Barcelony jest może z 5. Jeżeli będą dobrzy wrócą do domu, a może być i tak że na ich miejsce klub sprowadzi jeszcze większe talenty.

0

@german_17 Jeszcze Jon Toral też chyba do Arsenalu poszedł jak Merida i nic o nim nie słychać

0

@ViscaBarca123 Ja na tych najlepszych miałbym inny ,,sposób'' tzn podpisać umowę z jakimś klubem pokroju powiedzmy basel ajax slazburg z kimś walczącym o coś więcej niż 5/10miejsce. (najlepiej z Ajaxsem) żeby tych najlepszych wypożyczać do nich na okres minimum 2/3sezony. Grą o mistrzostwo kraju i gra w pucharach powiedzą o takim zawodniku coś wiecej niz walka o utrzymanie w 2lidze czy siedzenie na ławie w pierwszej drużynie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: