La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

2

Pesymizm co do Barcelony pojawił się przy kompromitacji w Rzymie i prawie kompromitacji w Levante. Barcelona od 2003-go roku nie straciła 5 bramek... jest to oczywiście poważny alarm, ale bardziej poważnym alarmem jest powolne, żmudne odchodzenie od filozofii. I nie chodzi tutaj nawet o przyszły sezon, ale o przyszłość tej drużyny, bo wielcy piłkarze się wykruszają, a zamiast Nich mamy tylko jednego genialnego Coutinho i Dembele. A gdzie ktoś, kto potrafi uspokoić grę jak Xavi? Taki ktoś prawie zawsze był w Barcelonie od czasów Cruyffa... teraz nie ma. Odchodzimy od filozofii i to jest przerażające i najgorsze. Poza tym coś się stało z mentalnością piłkarzy, już od paru lat. Skoro nawet Busquets po meczu z Romą powiedział "skłamałbym gdybym powiedział, że wyciągniemy z tego wnioski, skoro rok temu było to samo" to znaczy, że coś jest cholernie nie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?