- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
27 odpowiedzi
Luciano99
23
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
0
Gdzie można zabrać dziewczynę na pierwszą rocznicę? Albo jak wy to spędzaliście?
0
@PitBull98 A gdzie mieliście na przykład pierwszą randkę?
9
@PitBull98 Do sypialni i przebierz się za Batmana.
0
@masq Że dziewczyny lubią nietoperze?
0
@Griezmann7 Pierwsze to było jakieś kino z tego co pamiętam,nic specjalnego haha
2
@PitBull98 Można klasycznie, czyli bardzo dobra restauracja z klasą w okolicy.
1
@PitBull98 Idź pod prąd i powiedz że kochasz Ją każdego dnia i nie będziesz się specjalnie wygłupiał na konkretną datę :D My z narzeczoną nawet nie mamy dokładnej daty i tak już 10 lat dajemy radę ;)
3
@PitBull98 nwm nie mam dziewczyny
0
@Bykunn to też jest myśl..
0
@PitBull98 To jest bardzo dobra myśl no ale musisz Ją dobrze znać żeby to się po tym roku nie skończyło z tego powodu :D
1
@seba123456yt To przybij pionę, też nie mam. :D