La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

1

Moim zdaniem Real mógł tutaj bardzo boleśnie polec, Barcelona była w stanie strzelić parę bramek, co pokazały pierwsze fragmenty meczu, ale nie wiadomo czemu po 1:0 stanęli i nie chciało się im już grać z taką pasją...
Patrząc na cały sezon, czy nawet parę ostatnich lat, to Barcelona ma duży problem z mentalnością, psychiką w piłce. Pokazały to mecze z Juve i PSG w poprzednim sezonie, w tym z Romą i bardziej pojedyncze mecze jak dzisiaj z Realem. Do tego dochodzą często nietrafione transfery, które kłócą się z filozofią klubu i przyszłościowo średnio to wygląda...
Jednak zaraz ktoś napisze, że narzekam. Tylko mówię swoje zdanie. Uważam, że Barcelona mogłaby być dużo wyżej niż jest teraz, na wyższym poziomie sportowym i piłkarskim, gdyby "tylko" były podjęte w przeszłości lepsze decyzje personalne, transferowe i też psychologiczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?