La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

0

Sensacyjną informację podał we wtorek bośniacki portal Pravda BL. Jego zdaniem opuszczającego po zakończeniu sezonu posadę menedżera Arsenalu Arsene'a Wengera zastąpi pracujący ostatnio w Liverpoolu jako asystent Juergena Kloppa Żeljko Buvac.

sport.tvp.pl

Buvac zrezygnował z pracy w Liverpoolu z przyczyn osobistych.

0

@MasterOne Vieira? Enrique? Nieeee, uj kurła, Żeljko Buvac xd

konto usunięte

1

@MasterOne Chyba lepszy kandydat, niż Patryk Vega, tzn. Patrick Vieira.

2

@PatrychoO Buvac to świetny taktyk i wiele głosów jest takich, że to on największą robotę odwala w zespołach prowadzonych przez Kloppa. Przypomnę że pracowali razem w Mainz, BVB i teraz w Liverpoolu.
A co do wątku głównego, to nie odszedł stale z Liverpoolu a tymczasowo zrezygnował z przyczyn osobistych jak podały źródła zbliżone The Reds.

1

@MasterOne "Liverpool zdementował informację, że pełniący rolę asystenta menedżera - Željko Buvač zrezygnował z funkcji, ale potwierdził doniesienia, że Bośniak nie będzie dostępny przez resztę sezonu. Klopp będzie prowadził zespół do końca sezonu bez swojego zaufanego kolegi. "

http://www.lfc.pl/69582/eljko-buva-chwilowo-opuscil-klub

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: