- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
5
Mohamedowi Salahowi grozi zawieszenie do końca ligowego sezonu.
Egipcjanin rozgrywa fantastyczną kampanię, za którą zdążył już otrzymać nagrodę najlepszego piłkarza ligi według innych zawodników. Szramą na dobrej kampanii może być jednak zawieszenie, które grozi skrzydłowemu. W ostatnim meczu Liverpoolu ze Stoke doszło do nieprzyjemnego incydentu, który może teraz skutkować absencją gwiazdy w najbliższych meczach.
Napastnik z pewnością nie zaliczy starcia z walczącymi o utrzymanie „The Potters” do udanych. Szczęście wyjątkowo mu nie sprzyjało i zawodnik nie mógł wstrzelić się w bramkę. W pewnym momencie spotkania, które ostatecznie zakończyło się bezbramkowym remisem, doszło do spięcia pomiędzy Salahem a Bruno Martinsem Indim. Obrońca Stoke stał za 25-latkiem, kiedy ten uniósł rękę, wymierzając cios w twarz rywalowi.
Incydent umknął uwadze sędziów, ale Salah może zostać ukarany już po zakończeniu meczu. Sprawie przyjrzy się komisja, która ocenia różne kontrowersyjne sytuacje, w celu jak najlepszego rozstrzygnięcia ewentualnego zawieszenia. „Daily Mirror” informuje, że jeśli obserwatorzy dopatrzą się celowego zagrania snajpera, może mu grozić nawet zawieszenie na trzy spotkania.
Oznaczałoby to, że gracza zabrakłoby do końca sezonu ligowego. Przed Liverpoolem jeszcze dwa spotkania w Premier League: z Chelsea oraz Brighton. „The Reds” liczą, że uda im się zdobyć w nich punkty, które ostatecznie zagwarantują awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Oba starcia są jednak również istotne dla samego Salaha, który wciąż może stracić koronę króla strzelców.
Za plecami Egipcjanina już czai się Harry Kane. Co prawda Salah ma teoretycznie dość bezpieczną przewagę w postaci pięciu goli, ale należy pamiętać, że Tottenham ma do rozegrania jeszcze cztery ligowe mecze. Rywalami Tottenhamu będą Watford, WBA, Newcastle i Leicester. Anglik liczy, że uda mu się odrobić stratę do gwiazdora Liverpoolu, a jeśli ten zostanie zawieszony, może być to znacznie łatwiejsze. (Daily Mirror)
A jeszcze rano było info, że Salah może nie pojechać na mundial przez konflikt z federacją.
0
@Veb1233 To Kane już gra?
0
@Veb1233 Jeśli to oficjalne, to Messi może przymierzać już złotego buta :).
0
@VamosRakieta Masz może link do aktualnej klasyfikacji?
0
@matirix20 https://www.transfermarkt.pl/statistik/goldenerschuh